Под действием постоянной силы 3кН тело движется равномерно по горизонтальной поверхности,сила

развивает мощность 6 Вт.Какова скорость?

Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Виктория.

Ответ:

Для рівномірного руху можна використовувати формулу для потужності:

Мощность (P) = Работа (W) / Время (t)

У даному випадку мощність дорівнює 6 Вт, оскільки тіло рухається рівномірно, то потужність можна виразити як:

P = Сила (F) * Швидкість (v)

Тобто:

6 Вт = F * v

Тепер ми можемо виразити силу:

F = 6 Вт / v

За другим законом Ньютона, сила може бути виражена як:

F = m * a

де m - маса тіла, а - прискорення.

Так як тіло рухається рівномірно, то прискорення дорівнює нулю (a = 0).

Таким чином:

F = m * 0

F = 0

Отже, сила, що діє на тіло, дорівнює нулю. Це означає, що тіло рухається без опору на горизонтальній поверхні без додаткової сили, і його швидкість залишається сталим значенням.

Отже, швидкість тіла, яке рухається під дією постійної сили без опору, буде сталою і не змінюватиметься під впливом цієї сили. Тобто, для знаходження швидкості необхідно знати початкову швидкість тіла, оскільки сила не впливає на зміну швидкості в цьому випадку.