Задача: під час рівномірного прямолінійного руху снаряд долітае до цілі за 5 с яка відстань до цілі

якщо 2000м він пролітає за 2,4с Пожалуйста поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Рузиля.

Ответ:

4166,6(6)м

Объяснение:

Знаходимо швидкість руху за секунду 2000:2,4=833,3(3). Знаходимо відстань до цілі 833,3×5= 4166,6(6)