Святий Миколай з дітьми дослідним шляхом визначав питому теплоємність льодяної бурульки масою 2 кг.

Який результат він отримав, якщо для нагрівання на 10°С бурульці було передано 42 кДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Масник Божена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=2кг

∆t=10°C

Q=42кДж=42000Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=42000/(2*10)=2100Дж/кг°С