Який опір спіралі електроплитки потужністю 680 Вт увімкненої в мережу 220 В?


Ответы на вопрос

Отвечает Телегина Полина.

Ответ:

Объяснение:

R=U²/P=220²/680=71Ом

Отвечает Будаев Сережа.

Ответ:

Объяснение:P=880 Вт    U=220 B    R=?

P=U²/R

R=U²/P=220²/880=55 Ом