Визначити силу струму при зварці дротів, якщо опір зварних ділянок дорівнює 0,005Ом, зварка

продовжується 1,2 секунди, при цьому виділяється тепло 6000 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Попонина Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

З відповідності до закону Джоуля-Ленца виділення тепла в електричному колі можна обчислити за формулою:

Q = I^2 * R * t,

де Q - виділене тепло (в даному випадку 6000 Дж),

I - сила струму,

R - опір,

t - час.

Відомо, що R = 0,0050 Ом і t = 1,2 с.

Підставляючи ці значення до формули, отримаємо:

6000 = I^2 * 0,0050 * 1,2.

Звідси ми можемо вирішити рівняння для I:

I^2 = 6000 / (0,0050 * 1,2).

I^2 = 1000000.

I = √1000000.

I = 1000 А.

Отже, сила струму при зварці дротів дорівнює 1000 Ампер.