назвіть початкову температуру свинцевого бруска масою 100 г якщо для його нагрівання до 300С

витратили 1.12кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Жаксыбек Жанель.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=100г=0,1кг

t2=300°C

Q=1,12кДж=1120Дж

с=140Дж/кг°С

t1-?

Q=cm(t2-t1)=>

t1=t2-(Q/cm)=300-(1120/140*0,1)=220°C