Камінець, підкинутий вертикально вгору, за якийсь час пройшов шлях 25 м. Модуль його переміщення за

цей самий час дорівнює 15 м. Якою була початкова швидкість камінця? з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Камила.

Ответ: 14,14м/с

Объяснение:

Дано:

L=25м

S=15м

g=10м/с²

---------------

Vo-?

h=Vo²/2g

h=S+(L-S)/2=15+(25-15)/2=20м

Отсюда

Vo=√(2gh)=√(2*10*10)=14,14м/с