[2] 7. Ине ушының ауданы 0,1 мм². Егер кысым күші 20 Н болса, онда иненiн ұшы кандай кысым

тусiретiндiгiн аныктаныз.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Игорь.

Берілгені: ХБЖ: Формула:

S=0,1мм² 1×10^-7м² P=F/S

F=20H

P=?

Шешуі:

p =  \frac{20}{1 \times  {10}^{ - 7} }  ={20}^{7}  = 200000000

P=20⁷Па