4. На скільки градусів нагріється 2л олії при отриманні 270 кДж теплоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Василевский Даник.

Объяснение:

Дано:

1л=920г

m=1,84кг

с=1800Дж/кг°С

Q=270кДж=270000Дж

t-?

Q=cmt=>t=Q/cm=270000/1800*1,84=81,5°C