0 градустағы массасы 2 кг мұзды суға айналдыру үшін қанша жылу мөлшері қажет


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Яна.
Q = q*m = 330 000*2 = 660 000 Дж   или   660 кДж     или   0,660 МДж