Виразіть в одиницях СІ 30 хвилин та 2 кілометра 0,5 год та 200000 см 1800 с та 2000 м 1800 с та

200 м 0,5 год та 2000 м Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Сальков Никита.

1. 30 хвилин:

30 хвилин = 30 * 60 секунд = 1800 секунд.

2. 2 кілометри:

2 кілометри = 2 * 1000 метрів = 2000 метрів.

3. 0,5 години:

0,5 години = 0,5 * 60 хвилин = 30 хвилин = 30 * 60 секунд = 1800 секунд.

4. 200000 см:

200000 см = 2000 метрів, оскільки 1 метр = 100 сантиметрів.

5. 1800 секунд та 2000 метрів:

Це дві різні фізичні величини, тому їх важко виразити в одних одиницях. 1800 секунд - це час, а 2000 метрів - це відстань.

6. 1800 секунд та 200 метрів:

Теж різні величини. 1800 секунд - це час, а 200 метрів - це відстань.

7. 0,5 години та 2000 метрів:

0,5 години = 0,5 * 60 хвилин = 30 хвилин. Таким чином, це 30 хвилин і 2000 метрів - це 2000 метрів.