Массасы 30 кг жезді 20°С-тан 1120°С-қа дейін қыздыру үшін қанша жылу мөлшері қажет? с 380 Дж/кг°С​


Ответы на вопрос

Отвечает Семченко Андрей.

Ответ:

Формула:Q=cm(t2-t1)

Решение: Q=380*30*(1120-20)=12540000Дж

*-умножение

Объяснение: