Перед гарячою штамповкою латунну болванкумасою 15 кг нагріли від 15 до 750°C. Яка кількість

теплотидля цього потрібна?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

Объяснение:

Дано:

m=15кг

t=750-15=735°C

c=400Дж/кг°С

Q-?

Q=cmt=400*15*735=4410000Дж