Чому дорівнює питома теплоємність цегли масою 3 кг, якщо при її охолодженні на 50 °С виділилося 135

кДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Билей Жека.

C = Q / (m * ΔT),

Q = 135 кДж = 135 * 1000 Дж,

m = 3 кг,

ΔT = 50 °C.

C = (135 * 1000 Дж) / (3 кг * 50 °C) = 2700 Дж/(кг·°C).

Ответ: 2700 Дж/(кг·°C).