1. Провідник довжиною 0,5 м і масою 0,5 г підвішений горизонтально на двох невагомих нитках в

однорідному магнітному полі з індукцією 24,5 мТл . Який струм і в якому напрямку треба пропустити через провідник, щоб одна з ниток розірвалася, якщо нитка витримує навантаження 39,25 мН? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Данил.

Ответ:

2,80 А

Объяснение:

L=0.5 м     m=0.5*10⁻³ кг    B=24.5*10⁻³ Тл    F=39.25*10⁻³ H    I=?

===

F=m*g+Fa

Fa=I*B*L*sinα   (sin90=1)

I=(F-m*g)/(B*L)=(39.25-0.5*10)*10⁻³/(24.5*10⁻³*0.5)≈2.80 A

=========================================