Скільки кілометрів ми пролітаємо за одну добу,рухаючись із Землею навколо Сонця?Орбітальна

швидкість Землі 30км/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Вялова Алёна.

Ответ: 2 592 000 км

V = 30 км\с

t = 24 ч = 86,400 сек.

S = ?

Решение:

S = V*t

S = 30*86400 = 2 592 000 км