Вантаж переміщують по горизонтальній поверхні на відстань 15 м прикладаючи силу 3H. Яка робота при

цьому виконується?​

Ответы на вопрос

Отвечает Германов Всеволод.

Ответ:

А=F×l

A=15×3=45Дж

Ответ 45 Дж