Електричну лампочку на якій написано "5Вт,12 В", з'єднали послідовно з резистором опором 6 Ом. Яку

напругу потрібно подати на лампочку х резистом щоб у лампочці виділялася її номінальна потужність ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Паша.

Ответ:

U₂=14,6 B.

Объяснение:

Iʟ=P/U₁=5:12=0,41(6)≈0,42 A;

Rʟ=U₁²/P=12²:5=28,8 Ом;

R=Rʟ+Rʀ=28,8+6=34,8 Ом;

U₂=U(ʟʀ)=Iʟ*R=0,42*34,8=14,616≈14,6 B.

---

Uʀ=Iʟ*Rʀ=0,42*6=2,52≈2,5 B;

Uʟ=U₂-Uʀ=14,6-2,5=12,1≈12 B.