4. Яка потужність двигуна, якщо за 2 хв він виконує роботу 6 кДж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

P=50 Вт.

Объяснение:

P=A/t=6000/2*60=50 Вт.