Обчисліть силу тиску гасу на дно посудини, площа якого 0,04 м2, якщо висота стовпчика гасу 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Романюха Валерия.

Ответ:

F=P*S

P=pgh

F=pghS

F=800*5*0.01*10*0.04=16 H