Дослідник працював з радіоактивними препаратами що містили частинки альфа і отримав дозу

випромінювання 0,05 Гр чому при цьому дорівнює еквівалентна доза?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Дмитрий.

Ответ:

1 зіверт

Объяснение:

D=0,05Гр                        D(екв)=KD    

D(екв)-?                           D=0,05Гр; K(альфа частинок)=20

                                        D(екв)=0.05*20=1(Зв)

                                        Відповідь:1 зіверт