1.Яку роботу виконує сила, яка розганяє тіло масою 200 кг від 36 до 72 км/год?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабичева Милена.

Ответ:

30 кДж

Объяснение:

m=200 кг    v1=10 м/с    v2=20 м/с   A=?

===

A=E2-E1=m*v2²/2 - m*v2²/2=m*(v2²-v1²)/2=200*(20²-10²)/2=3*10^4 Дж

======================