Людина масою 80 кг переходить з носа на корму в човні довжиною 5 м. Яка маса човна, якщо він за час

цього переходу перемістився в стоячій воді в зворотному напрямі на 2 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.
Ответ. x=(m*L)/(m+M); x=(60*5)/(60+M); M-масса лодки!