гумова куля об'ємом 100дм3 наповнена водою.На скількі ця куля легша за таку ж кулю наповнену

повітрям?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вилинавичус Женя.

Ответ:

833 раза

Объяснение:

m1=р води*V - маса кулі з водою

m2=p повітря*V

m1/n2=1000/1,2=833 раза