65 БАЛЛОВ М'яч вільно падає з висоти 20м. Чому буде дорівнювати швидкість м'яча на висоті 15м над

поверхнею Землі. Опором повітря знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Пахомов Михаил.

Ответ:

10м/с

Объяснение:

h=(V²-Vo²)/2g; Vo=0

h=V²/2g; V²=2gh; V=√(2gh)

V=√(2*10*5)=√(2*2*5*5)=2*5=10 м/с.