ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА Визначте об’єм тіла, на яке діє сила Архімеда 300 Н, якщо воно повністю

занурене у воду.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ: 0,03м³

Объяснение: по закону Архимеда: F=ρgV;

Отсюда: V=F/(ρg)=300/(1000*10)=0,03м³