тіло кинули горизонтально зі швидкістю 10 м/с з висоти 45 м над землею. визначити час падіння,

дальність кидання. очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Яцук Макс.

Ответ:

3 с    30 м

Объяснение:

v=10 м/с    h=45 м    t=?   s=?

===

h=g*t²/2

t=√(2*h/g)=√(2*45/10)=3 c

s=v*t=10*3=30 м

========================