Під час зважування тіла у повітрі динамометр показує 4,4 Н, а у воді - 1,6 Н. Визначте

виштовхувальну силу, що діє з боку рідини на занурене в неї тіло

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтаблаева Линара.

Дано:

Fп = 4,4 Н

Fв = 1,6 Н

Найти:

Fa - ?

______________________________

Архимедова выталкивающая сила при взвешивании в воде равна:

Fа = Fп - Fв

[F] = Н - Н = Н.

Fа = 4,4 - 1,6 = 2,8 (Н).

Ответ: 2,8 Н.