Іграшковий автомобіль масою 400 г рухається з прискоренням 1 м/с2. Визначте модуль рівнодійної сил,

які діють на автомобіль.

Ответы на вопрос

Отвечает Катырова Рината.

Ответ:

0.4 H

Объяснение:

m=0.4 кг     a=1 м/с2    F=?

===

F=m*a=0.4*1=0.4 H

======================