Щоб визначити ємність посудини складної форми,її зважили,потім повністю наповнили водою і знову

зважили.Виявилось,що маса порожньої посудини дорівнює 17 кг,маса посудини з водою 86 кг.Знайдіть ємність посудини. ПОМОГИТЕЕЕЕЕ РЕШИТЬЬЬЬ ПОЖАЛУЙСТАААА Это седьмой класс «ЗАДАЧА» умоляю вас помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Настя.

Ответ:

Объяснение:

m1= 17 кг

m12 = 86 кг

p = 1000 кг / м^3  - плотность воды

V = ?

m2 = V*p    масса воды

m12 = m1+m2 = m1 + V*p

86 = 17 + V*1000

V = (86-17) / 1000 = 0.069 м^3 = 69 дм^3 == 69 литров