Обчисліть об'єм, який займає 360 г парафіну. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=0,360 кг

ρ=900 кг/м³

________

V-?

Решение:

m=ρV => V=m/ρ

V=0,360/900=0,0004 (м³)