Чому дорівнює вага дубового куба, довжина ребра якого дорівнює 0,4 м? (густина дуба ρ=700 кг/м^3 )​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

44,8 кг

Объяснение:

m=poV, V=a^3=(0,4 м)^3=0,064 м^3

m=700 кг/м^3*0,064 м^3=44,8 кг