У ракеті, яка знаходиться в стані спокою коливається математичний маятник. При русі ракети вгору з

деяким прискоренням період коливання маятника зменшився вдвічі. У скільки разів прискорення, з яким рухається ракета, більше за прискорення вільного падіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Макс.

Ответ:

T1=2*π*√(L/g)

T2=2*π*√(L/(g+a))

T1/T2=2=√((g+a)/g)

a=3*g

В 3 раза больше

Объяснение: