Визначте індуктивність котушки, якшо напруга на її кінцях 220В, сила струму 15А, частота напруги

50Гц

Ответы на вопрос

Отвечает Юрова Диана.

Ответ:

L=0.0467Гн

Объяснение:

Знаходимо Хl :  Xl=U/I=220/15=14.66 Om,

Xl=2πfL ⇒ 14.66=2πf*L,  L=14.66/314=0.0467Гн