Теплова машина одержала від нагрівника кількість теплоти 600 кДж, а передала охолоджувачу 480 кДж.

Визначте ККД теплової машини. Відповідь подати у %

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ:

20%

Объяснение:

Q1=600 кДж    Q2=480 кДж     n=?

===

n=(Q1-Q2)/Q1=(600-480)/600=0.20

========================