СРОЧНО, ДАЮ 50 БАЛОВ!!! Скільки окропу треба долити в посудину,що містить 3 кг води при 15С , щоб

температура води в посудині підвищилася до 60С?

Ответы на вопрос

Отвечает Курской Вова.

Ответ:

3,375кг

Объяснение:

t3 = 100°C

t2 = 60°C

t1 = 15°C

Q1= cm1(t2-t1)

Q2= cm2(t3-t2)

Q1 = Q2

m2=\frac{m1*(t2-t1)}{(t3-t2)}

m2 = 3.375кг