який заряд проходить по ділянці електричного кола, якщо при напрузі на кінцях ділянки 24 В робота

струму в ньому дорівнює 96 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Кристина.
U=A/q => q=A/U=96/24=4 Кл