ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ НУЖНО ДАЮ БОЛЕЕ 40 БАЛОВ Визначте массу вводяної пари що її необхідно

випустити в калориметр із 1кг води взятої за температури +20 градусов С, щоб температура в ньому піднялася до +40 градусів С? Початкова температруа пари +100 градусів С.

Ответы на вопрос

Отвечает Руднева Велина.

Ответ:

0,04кг

Объяснение:

Q1=Q2

Q1=cm(t1-t2)     Q2=rm

4200*1*20=2300000*m

84000=2300000*m

m=84000/2300000

m=0,04