за 5 с рівномірного руху велосипедист виконав роботу 400Дж .Визначити потужність яку розвивав

велосипедист

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Дано:

t = 5 с.

A = 400 Дж.

Найти:

N = ?

Решение:

N = А/t.

N = 400 Дж/5 с = 80 Вт.

Ответ: 80 Вт.

Отвечает Орлов Александр.

Ответ:

дано:

t=5c

A=400Дж

знайти:Р

Р=А/t

P=400/5=80Вт