Визначити об’єм тіла масою 570г, виготовленого з даної речовини ?(срібло) Відповідь дайте у

системі СІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Поняков Ваня.

Ответ:

V = 0,57/10500= 54 * 10^-6 м^3

Объяснение: