Який електричний заряд процшов через розчин кислоти якщо сила струму 2 А процес триваш 5 год ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубковская Татьяна.

I=q/t

q=It

q=2*1,577*10^8=3,154*10^8 (Кл)