Вкажіть, як зміниться сила тяжіння, яка діє на космонавта на Місяці порівняно Землею, якщо

прискорення вільного падіння на Місяці у 6 разів менше, ніж на Землі​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

Объяснение:

Розрахуємо таким чином: m-маса величина стала , прискорення на Землі буде h  , тоді прискорення на Місяці буде  h/6  , складемо рівняння:

F=m(h-h/6)=5/6m     сила тяжіння зменшиться на величину 5/6 маси