Річкою проти течії, швидкість якої 2 м/с, пливе човен, швидкість руху якого відносно води 8 м/с.

Який шлях відносно берега подолає човен за 2 хв? Відповідь в метрах ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.
8-2=6 м/с
2 хв = 120 с
8 * 120 = 960 (м)