З яким проміжком часу відірвались від карниза даху дві каплі , якщо через дві секунди після початку

падіння другої каплі відстань між каплями була 25 м? Прийняти g=10 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Михаил.

Ответ:

1c

Объяснение:

t=\sqrt{2h/g

h=t^2g/2

h2=2^2*10/2=20

h1=20+25=45

t2=\sqrt{2h/g}=\sqrt{2*45/10}=\sqrt{9}=3

t=3-2=1