Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 50 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?


Ответы на вопрос

Отвечает Шайдак Слава.

Ответ:

m=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

1.8/50=0,036с

Объяснение: