Яка маса шматка міді якщо у воді на нього діє виштовхувальна сила 120н


Ответы на вопрос

Отвечает Стилл Макс.

p міді 8900 кг/м3

Fарх= pgV

V=Fарх/gp

V=0,012м3

p=m/V

m=pV

m=8900*0,012=106,8 кг

При умові, що тіло занурено у волу повністю