Визначте масу срібла що виділилося на катоді при електролізі азотнокислого срібла за 4 години якщо

До розчину прикладена напруга 4В а його опір 6 ом взяти з таблиці​

Ответы на вопрос

Отвечает Юревич Митя.

Ответ:I=U÷R=0.6666666667

m=k×I×t=10752.000000537г

Объяснение: