Яку кінетичну енергію має куля масою 10 г, що рухається з швидкістю 4м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Больбух Дмитрий.

Ответ:

0.08 J

Объяснение:

e=mv^2/2

e=0.01*16/2= 0.08 J