Визначте опір провідника в якому сила струму дорівнює 30 A при напрузі 60B


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Пётр.
Дано:
I=30A
U=60B
Найти:
R-?
Решение:
R=U/I=60B/30A=2Ом
Ответ: 2Ом