помогите пожалуйста решить: Велисопедист під час тренування їде на ведотреці по колу 30м зі

швидкістю 5 м/с.За який час він робить 2 повні оберти

Ответы на вопрос

Отвечает Скорогонова Дарья.

S=2*2*pi*R=4*pi*R   t=S/V=4*pi*R/V=4*3,14*30/5=75,36 c